GAMP

PL /

O nas

Jeśli chcesz zbudować statek nie zwołuj ludzi, żeby stworzyć plany, rozdzielać robotę, zorganizować i ścinać drzewa, lecz naucz ich tęsknoty za niezmierzonym morzem. Wtedy statek zbudują sami.

Antoine de Saint-Exupery (1900-1944)


Na rynku IT działamy od ponad piętnastu lat. Od początku istnienia spółki GaMP wiedzieliśmy, że zatrudniani przez nas Inżynierowie i specjaliści IT nie mogą być tylko informatykami – muszą być fachowcami w branży naszych Kontrahentów, tak aby mogli w pełni zrozumieć wszystkie mechanizmy i procesy biznesowe zachodzące w ich otoczeniu. Przez ten okres wdrażaliśmy wiele systemów informatycznych oraz zajmowaliśmy się rozbudową wielu sieci infrastrukturalnych.

Projektujemy, wdrażamy, instalujemy, prowadzimy zawansowane szkolenia i warsztaty (WIL), jesteśmy autorami oprogramowania i dedykowanych aplikacji.

Mamy głębokie przekonanie, że nasz Kontrahent nie potrzebuje jedynie samej usługi czy dostawy. Poszukuje Partnera w biznesie, zatrudniającego wysoce wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, za którym stoją nie tylko certyfikaty i wyróżnienia, ale przede wszystkim specjalistyczna wiedza i szerokie portfolio świadczonych zaawansowanych usług, które może zapewnić tylko kilkunastoletnie doświadczenie. Partnera, który na czas wdrożenia stanie się częścią firmy Kontrahenta.


WE KNOW IT

Jesteśmy grupą młodych osób, która współpracuje ze sobą od wielu lat. Lubimy to co robimy. Stale podejmujemy nowe wyzwania i ciągle podnosimy poprzeczkę. Najważniejsza dla nas na każdym etapie wdrożenia jest satysfakcja Kontrahentów.

Obszary naszej specjalizacji IT:
          Wdrożenia
          Strategia & zarządzanie IT
          Outourcing IT
          Instalacje
          Aplikacje dedykowane
          Data Center
          Doradztwo
          Bezpieczeństwo IT


Piotr GawaraBędziemy zaszczyceni, mogąc zaoferować Państwu nasze usługi.
Zapraszmy wszystkich Klientów do współpracy.


  Piotr Gawara
  Prezes Zarządu Spółki