fbpx

SafeSys

SAFESYS to autorski modułowy system GaMP dostosowany do potrzeb Kontrahena.

Szeroki zakres funkcjonalności SAFESYS sprawa, że system gwarantuje zwiększenie bezpieczeństwa, optymalizację procesów zarządzania i obniżenie kosztów prowadzenia przedsiębiorstwa.

Moduły dostosowujemy do rzeczywistych biznesowych potrzeb naszych Kontrahentów integrując wielokrotnie warstwę sprzętową poczynając od urządzeń produkcyjnych zlokalizowanych na liniach produkcyjnych kończąc na na oprogramowaniu systemowym, serwerowym i aplikacyjnym zlokalizowanym np. w GaMP Data Center.

Zapraszamy do naszego sklepu: store.safesys.pl/store 

Oferta kompleksowego wdrożenia pozwala na budowę wieloletnich relacji partnerskich z naszymi największymi Kontrahentami.

SafeSys

SAFESYS tworzą moduły:

  • SAFESYS.Portiernia
  • SAFESYS.RCP
  • SAFESYS.Pomiary
  • SAFESYS.Spotkania
  • SAFESYS.Awizacja
  • SAFESYS.Machine Vision
marki_safesys-1

Moduł elektronicznej rejestracji wejść/wyjść do zdefiniowanych stref administracyjnych zakładu współpracujący z systemami CCTV oraz KD. Moduł umożliwia sprawne wydawanie oraz ewidencję przepustek (kart gości, kontrahentów, kart tymczasowych). Zapewnia ewidencję pojazdów, które wjeżdżają na teren zakładu wraz z rejestracją i archiwizacją obrazu z systemu CCTV oraz rozpoznawaniem nr tablic rejestracyjnych oraz sterowaniem urządzeń Systemu KD (szlabany, tripody, bramki uchylne).

Moduł rezerwacji salek ułatwiający zarządzanie rezerwację sal z z poziomu komputera lub bezpośrednio na ekranie przy sali. Moduł pozwala na zarządzanie salami konferencyjnymi w biurach, hotelach oraz centrach konferencyjnych. Zapewnia sprawną i szybką rezerwację na ekranie dotykowym umieszczonym przy wejściu do sali lub zdalnie, z poziomu dowolnego urządzenia podłączonego do sieci.

Moduł umożliwiający awizację dostaw do wybranego magazynu wraz z ewidencją rezerwacji ramp w magazynie powiązanych z transportem (dostawy i wysyłki) oraz tworzenie harmonogramów dla magazynu i rampy załadunkowej. Rozwiązanie typu Vehicle Scheduler Solution zarządzające procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowaniem transportów i wizyt oraz ruchu na terenie zakładu. Moduł umożliwia dopisanie nowego awizo oraz zawiera rejestry awiza w buforze i awiza zatwierdzone. Moduł współpracuje z SAFESYS.Portiernia.

Moduł wspomagający zarządzanie personelem i czasem pracy współpracujący z systemami CCTV oraz KD i RCP. Pozwala na tworzenie kalendarzy czasu pracy, harmonogramów pracy, a poprzez integrację z systemem RCP i/lub KD (dane pochodzące z rejestratorów czasu pracy lub czytników kart zbliżeniowych) umożliwia interpretację i weryfikację czasu pracy poprzez bufor pośredniczący. Wbudowana integracja z Comarch Optima oraz Stream-Soft. Zapewnia wbudowane funkcje analityczne.

Aplikacja umożliwiająca automatyczne pozyskiwanie danych z urządzeń pomiarowych: energii elektrycznej, gazu, wody, ciepła, ścieków itp. Dane pozyskiwane są bezpośrednio z urządzeń pomiarowych lub koncentratorów w trybach: na żądanie, cyklicznie lub on-line. Aplikacja zapewnia skalowalność oraz obsługę urządzeń wielu wiodących producentów dając dużą elastyczność w trakcie jego eksploatacji jak i samego. SAFESYS.Pomiary jest rozwiązaniem autorskim GaMP co daje pełne możliwości implementacji sterowników odczytowych dowolnych urządzeń w przyszłości. Obsługiwane interfejsy: szeregowe RS232, RS485, RS422, Ethernet, wyjścia impulsowe (liczniki wody), interfejsy lokalne, OPTO.

Machine Vision są rozwiązaniami w zakresie „widzenia maszynowego” (zautomatyzowane systemy wizyjne) oraz sztucznej inteligencji dla różnych dziedzin przemysłu, realizowanych przez GAMP jako projekty pod klucz. Machine Vision wykorzystywany jest w zautomatyzowanych procesach produkcyjnych naszych Kontrahentów do kontroli jakości, identyfikacji komponentów, doradztwa, pomiaru, śledzenia oraz liczenia. Jesteśmy w stanie dostosować każdy moduł SafeSys Machine Vision do wybranej branży i rozwiązać każdy problem.