fbpx

WIL

GAMP jest organizatorem cyklicznej imprezy pn. Warsztaty Informatyków Lubuskich, która odbywa się dwa razy do roku. Celem przedsięwzięcia jest integracja lokalnego środowiska informatyków Administracji Publicznej. Warsztaty są idealną okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji nad zagadnieniami IT oraz ich zastosowaniem w administracji i nie tylko.

Głównym atutem spotkań jest szeroki zakres przedstawianych tematów oraz prezentacje nowych wiodących technologii i produktów przez Producentów i Dystrybutorów, jak również prezentacja ich zastosowania w praktyce w ramach realizowanych podczas Warsztatów WIL laboratoriów sprzętowych.

Referencje:

 • Z radością i dumą wspieramy od zarania inicjatywę Warsztatów Informatycznych WIL w Lubuskim. To wspaniały czas dzielenia się wiedzą i doświadczeniem w przyjaznej atmosferze, możliwość spotkania wybitnych profesjonalistów.

  Joanna Hermansdorfer
  Joanna Hermansdorfer COMP SA
 • Microsoft uczestniczy w wielu eventach na terenie całej polski. WIL jest inny... wyróżnia się na tle pozostałych Konferencji. Organizatorom jak i uczestnikom udało się zbudować atmosferę – i to chyba przede wszystkim go wyróżnia.

  Piotr Kruczyński
  Piotr Kruczyński Microsoft
 • Bardzo ciekawa tematyka WIL. Zagadnienia poruszane podczas sesji prezentacyjnych są odzwierciedleniem problemów z którymi zmagamy się codziennie w naszej pracy.

  Rafał Gwiazdowski
  Rafał Gwiazdowski UM Krosno Odrzańskie
 • Popieramy inicjatywę WIL – jesteśmy sponsorem już kolejną edycję. Warsztaty Informatyków Lubuskich – moim zdaniem - stanowią rozpoznawalną markę wśród spotkań IT w kraju.

  Krystian Władziński
  Krystian Władziński Zeto Software
 • Niesamowita atmosfera – pierwszy raz spotykam się z taką precyzyjną organizacją eventu. Jesteśmy na WIL już kolejny raz i będziemy uczestniczyć podczas kolejnych edycji. Idealne miejsce do prezentacji naszego portfolio w ramach stoiska wystawowego jak również poprzez Warsztaty techniczne.

  Łukasz Lik
  Łukasz Lik Hikvision Polska
 • Tematy poruszane przez organizatorów mają znaczący wpływ na pracę samorządów. Dotyczą nie tylko kwestii teoretycznych, ale również zagadnień praktycznych, co ma wpływ na poziom życia mieszkańców województwa lubuskiego.

  Elżbieta Anna Polak
  Elżbieta Anna Polak Marszałek Województwa Lubuskiego
 • Warsztaty od kilku lat stanowią miejsce spotkań lubuskich informatyków z gronem ekspertów, są też szansą na szerszą prezentację innowacyjnych rozwiązań, które mogą mieć później zastosowanie w codziennej praktyce.

  Piotr Gawara
  Piotr Gawara GaMP Sp. z o.o.

Organiztor WIL: (+48) 68 410 56 25

Rejestracja: (+48) 68 410 56 10

Email: wil@gamp.pl