Praca

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszym dynamicznym zespole, prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres:

Dział Hanlowy: dh@gamp.pl
Dział Serwisu: serwis@gamp.pl
Dział Developerski: info@gamp.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:
“Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji* prowadzonej/nych przez GaMP Sp. z o.o.  z siedzibą przy Al. Konstytucji 3-go Maja 8.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez GaMP Sp. z o.o. : https://gamp.pl/consulting/przetwarzanie_danych/

Programista .NET

Data zamieszczenia: 1.02.2018
Dział: DEV

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i rozwijanie oprogramowania desktop, web, web serwisów, opartego o technologie Microsoft:
  • .NET, .NET Compact Framework, ASP.NET, Asp.Net MVC, SQL Server 2005, SQL Server 2008
  • Zapewnienie dostępności i ciągłości wdrażanych systemów
  • Prace analityczne i implementacyjne nad rozwojem oprogramowania
  • Współpraca z zespołem programistów
  • Współpraca z klientem w celu określenia wymagań użytkownika

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Informatyka lub student/ka ostatnich lat informatyki
  • Znajomość zasad projektowania i programowania obiektowego w języku C#
  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji na platformie ASP.NET 2.0 – 4.0
  • Znajomość SQL (T-SQL) i projektowania relacyjnych baz danych w MS SQL Server 2008;
  • Znajomość Visual Studio 2008, Visual Studio 2010
  • Znajomość technologii internetowych XHTML, CSS, JQuery, WebServices
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole oraz pracy samodzielnej
  • Pasja oraz chęć nieustannego rozwoju w technologii .NET
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie czytania ze zrozumieniem dokumentacji i literatury technicznej
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość wzorców projektowych

Oferujemy:

  • Udział w innowacyjnych projektach i wdrożeniach
  • Formę współpracy w postaci umowy o pracę
  • Miłą atmosferę pracy
  • Wyjazdy i imprezy integracyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv poczta elektroniczną na adres: piotr.gawara@gamp.pl

“Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji* prowadzonej/nych przez GaMP Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Konstytucji 3-go Maja 8.”
*niepotrzebne skreślić