fbpx

SPLA

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych strategicznych Kontrahentów, oferujemy nowoczesny model licencjonowania oprogramowania.

Jako Services Provider Microsoft oferujemy licencjonowanie “na żądanie”, dzięki któremu Kontrahent ponosi koszt wyłącznie za faktycznie wykorzystywane licencje w miesięcznym bądź kwartalnym cyklu rozliczeniowym.

W ramach umowy GAMP świadczy usługi SaaS (Software as a Service) dla wszystkich rozwiązań serwerowych i biznesowych Microsoft. Dodatkowo GAMP w ramach usługi oferuje swoim Kontrahentom dodatkowe usługi zw. z kolokacją i hostingiem serwerów (DATA CENTER, DRC), zdalnym backupem, jak również outsourcingiem najnowszych wersji oprogramowania.

SaaS

SOFTWARE AS A SERVICE

Usługa SaaS to program licencjonowania, w którym opłaty uzależnione są od faktycznego wykorzystania oprogramowania, umożliwiający dostosowanie inwestycji Kontrahneta w oprogramowanie do przychodów w danym miesiącu.

Program licencjonowania SLA jest dostosowany do Kontrahentów GAMP, którzy kupując usługi wdrażane przed GAMP z wykorzystaniem oprogramowania Microsoft oraz Symantec nie muszą nabywać własnych licencji, lecz bezpośrednio korzystają z licencji udostępnionych przez usługodawcę czyli GAMP.

Microsoft SPLA

Microsoft SPLA to system licencjonowania oparty na comiesięcznych rozliczeniach za licencje. Udział w programie nie wymaga inwestycji początkowej po stronie Kontrahenta w zakup oprogramowania. Wysokość opłat uzależniona jest od faktycznego wykorzystania licencji Microsoft w danym miesiącu rozliczeniowym.

W programie SPLA dostępny jest szeroki wybór oprogramowania – licencji Microsoft umożliwiający budowę i dostarczanie rozwiązań dedykowanych lub centrów danych. W ramach programu istnieje możliwość testowania przez 90 dni najnowszych rozwiązań Microsoft. SPLA pozwala także na uruchomienie wersji testowych i demonstracji dla Kontrahentów GAMP (bezpłatnie, do 60 dni, do 50 użytkowników).

Rozliczanie

Na abonenta SAL (Subscriber Access License) – Umowa polega na rozliczaniu unikalnego użytkownika korzystającego z oprogramowania.

Na procesor (Processor License) – Umowa dzięki której z jednej licencji może korzystać nieograniczona liczba użytkowników.