fbpx

Instalacje elektryczne

Zajmujemy się projektowaniem, dostawą oraz wykonawstwem i pomiarami wszelkiego rodzaju instalacji elektrycznych. Wszyscy nasi pracownicy posiadają niezbędne kwalifikacje, certyfikaty oraz uprawnienia wydane przez SIMP.

Oferta

  • montaż rozdzielnic,
  • instalacje ogólnego zasilania,
  • instalacje dedykowane,
  • linie oświetlenia,
  • instalacje zasilania gwarantowanego,
  • agregaty prądotwórcze.

Doświadczenie

Nasz wyspecjalizowany zespół projektantów z wieloletnim doświadczeniem wykonuje projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze oraz podwykonawcze dla naszych Kontrahentów. Specjalizujemy się w przygotowywaniu przedmiaru robót i materiałów, kosztorysów inwestorskich, zestawień i kosztorysów powykonawczych.

Biuro Projektowe

Posiadamy własne biuro projektowe. Każdy z pracowników biura posiada wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje i wymagane uprawnienia oraz certyfikaty. Pracownia projektowa wyposażona jest w specjalistyczne oprogramowanie oraz najnowsze peryferia. Przy wykonywaniu projektów korzystamy z oprogramowania AutoCAD.

Usługa projektowania

Usługa obejmuje przygotowanie projektów elektrycznych w tym: rozdzielnic, instalacji oświetleniowych, tras kablowych, połączeń wyrównawczych, instalacji uziemień i odgromów.

Wykonastwo

Zajmujemy się wykonywaniem kompletnych instalacji, począwszy od fazy doradztwa inwestycyjnego, przez tworzenie zaawansowanych projektów wykonawczych, do ostatecznego wykonawstwa i uruchomienia inwestycji. Wszystkie inwestycje realizujemy kompleksowo, poczynając od fazy projektu, kończąc na usłudze START-UP, czyli uruchomieniu instalacji. Dla całości inwestycji prowadzimy specjalizowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Systemy bezprzerwowego zasilania UPS

Zasilanie bezprzerwowe szczególnie istotne jest wszędzie tam, gdzie konieczna jest prawidłowa praca urządzeń odpowiadających za sterownie pracą innych zależnych urządzeń np. specjalistycznych układów automatyki.

GaMP specjalizuje się w wykonawstwie instalacji o gwarantowanej mocy do 1MVA o definiowalnych czasach podtrzymania. W zależności od potrzeb i zapotrzebowania na moc oferujemy urządzenia UPS małej mocy wykorzystywane np. w pomieszczeniach biurowych, oraz dużej mocy w tym agregaty prądotwórcze lub rozwiązania mieszane do zasilania np. dużych instalacji lub całych obiektów.