Praca

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszym dynamicznym zespole, prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres:

Dział Hanlowy: dh@gamp.pl
Dział Serwisu: serwis@gamp.pl

Serwisant systemów komputerowych

Data zamieszczenia: 1.07.2016

Opis stanowiska:

  • serwis sprzętu komputerowego i oprogramowania
  • serwis i administracja sieciami komputerowymi
  • instalacja, aktualizacja i konfiguracja oprogramowania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Informatyka lub student/ka ostatnich lat informatyki
  • bardzo dobra znajomość systemów serwerowych rodziny Windows;
  • bardzo dobra znajomość technologii sieciowych i zagadnień bezpieczeństwa sieciowego
  • umiejętności diagnozowania i usuwania problemów programowo-sprzętowych
  • umiejętność organizacji pracy, samodzielność, zdyscyplinowanie
  • punktualność, silna motywacja do pracy, dyspozycyjność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów – obsługa klienta umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość wzorców projektowych

Oferujemy:

  • Udział w innowacyjnych projektach i wdrożeniach
  • Formę współpracy w postaci umowy o pracę
  • Miłą atmosferę pracy
  • Wyjazdy i imprezy integracyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv poczta elektroniczną na adres: piotr.gawara@gamp.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.