fbpx

O nas

Na rynku IT aktywnie funkcjonujemy od ponad 21 lat. Ideą, która przyświecała nam, jako założycielom GAMP, było zbudowanie spółki posiadającej w swojej ofercie szerokie portfolio zaawansowanych usług informatycznych, świadczonych przez grono dobrze wykształconych Inżynierów przez duże “I”. Wiedzieliśmy, że zatrudniani przez nas specjaliści muszą być fachowcami w branżach naszych Kontrahentów, tak aby mogli w pełni zrozumieć mechanizmy i procesy biznesowe zachodzące w ich otoczeniu.

Dzięki wiedzy i pasji naszych Współpracowników, już w pierwszych latach działalności firma, jako jedna z pierwszych w regionie, rozpoczęła świadczenie usług outsourcingowych w branży IT. Przez ten okres zakres usług GAMP zdecydowanie się poszerzył. Obecnie portfolio umów outsourcingowych przekroczyło magiczną liczę 100.

machine-vision-gamp-o-nas

Dla naszych Kontrahentów projektujemy, wdrażamy, instalujemy, integrujemy, prowadzimy zaawansowane szkolenia oraz usługi konsultingowe z zakresu IT.

Co istotne, jesteśmy nie tylko dostawcami wysokiej jakości usług i produktów, ale także twórcami własnych rozwiązań i dedykowanych aplikacji. W swojej ofercie posiadamy aplikacje RCP, WMS oraz specjalizowane moduły do systemów ERP. To nasza wielka przewaga konkurencyjna. Zbudowaliśmy własne marki takie jak SESJE.TV, SAFESYS oraz WIL.

We know it

Jesteśmy grupą młodych osób, która współpracuje ze sobą od ponad 20 lat. Lubimy to, co robimy. Stale podejmujemy nowe wyzwania i ciągle podnosimy sobie poprzeczkę. Najważniejsza dla nas na każdym etapie współpracy jest satysfakcja naszych Kontrahentów.

Główne obszary specjalizacji GAMP:

  • Consulting IT
  • Outsourcing IT
  • Instalacje niskoprądowe
  • Rozwiązania systemowe i Aplikacje dedykowane
  • Data Center
  • Inżynier Kontraktu
  • Biuro projektowe i nadzory w branży IT
  • Audyty Bezpieczeństwa
  • RODO

Będziemy zaszczyceni, mogąc zaoferować Państwu nasze usługi.

– Mam głębokie przekonanie, że Kontrahent oczekuje od nas kompleksowego podejścia – … – poszukuje Partnera w biznesie, zatrudniającego wysoce wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, za którym stoją nie tylko certyfikaty i wyróżnienia, ale przede wszystkim specjalistyczna wiedza i szerokie portfolio świadczonych usług. Oczekuje Partnera, który na czas wdrożenia stanie się częścią Jego firmy … – [Piotr Gawara, Prezes Zarządu GaMP, 09.2003]

Odpowiedzialność

Jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności za rzetelne prowadzenie projektów naszych Kontrahentów. Podstawowe założenia społecznej odpowiedzialności biznesu są zawsze podstawą codziennych relacjach biznesowych z Kontrahentami.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży IT umożliwiło wypracowanie w spółce GAMP dobrych praktyk, takich jak optymalne procedury wdrożeniowe oparte o metodykę PRINCE2 oraz nowoczesne standardy pracy z zachowaniem wszystkich aspektów bezpieczeństwa danych w tym ROOD.

Bogate zaplecze sprzętowe GAMP (Data Center) wraz z dużym potencjałem grupy Konsultantów IT pozwala oferować spółce szerokie portfolio usług umożliwiających kompleksową realizację każdego zaawansowanego technologicznie projektu. Jest to wartość unikatowa na skalę regionu.

Doświadczenie

GAMP może poszczycić się wieloma referencjami z realizacji projektów informatycznych w różnorodnych środowiskach przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii teleinformatycznych. Dzięki tak bogatemu portfolio spółka nabyła ogromne doświadczenie gwarantujące realizację projektów złożonych (łączących kilka branż) oraz trudnych w wykonaniu ze względu na specyficzne ograniczenia środowiskowe czy branżowe.

Nabyte umiejętności, jak również dobre praktyki składające się na doświadczenie spółki, pozwalają projektować skalowalne systemy różnej wielkości, dostosowane do stopnia złożoności procesów biznesowych Kontrahentów spółki, z komunikacją poprzez zróżnicowane technologicznie interfejsy np. maszyn produkcyjnych.

Co nas wyróżnia?

Każdy projekt realizowany przez GAMP cechuje się indywidualnym podejściem zespołu wdrożeniowego. Wszystkie rozwiązania projektowane w ramach realizacji inwestycji są maksymalnie dostosowywane do rzeczywistych potrzeb danego Kontrahenta, gdyż tylko takie podejście jest gwarancją 100% zadowolenia naszych Klientów, a pozytywne emocje mają dla naszej spółki najwyższy priorytet.

Zapewniamy obsługę poprzez oddelegowanego dedykowanego opiekuna wdrożenia (Opiekun Klienta Biznesowego), wspieranego przez Inżynierów GAMP o różnych specjalnościach.

Dzięki stałej dbałości o dokumentację projektową, wdrożeniową oraz powykonawczą  (na każdym etapie życia Projektu) Kontrahent na bieżąco monitoruje stan realizacji wdrożenia, wie dokąd zmierza Projekt oraz jakie namacalne korzyści ekonomiczne osiągnie organizacja po implementacji dedykowanego rozwiązania.

Dlatego w naszej dokumentacji Projekt piszemy przez duże “P”.